صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» تزریق ژل

تزریق ژل

ترکیبات پرکننده ( فيلر يا ژل ) برای صاف نمودن یا ازبین بردن چروکهای سطحی و چین های عمیق صورت بکار می رود. این ترکیبات در بیمارانی که خواهان جوانسازی پوست خود هستند جایگاه خوبی پیدا کرده  و موثر و بی خطر می باشد.

طیف گسترده ای از ژل ها در بازار وجود دارد ، ژل ها معمولاً به 2 نوع موقت و دائمی تقسیم می شوند. انواع موقت شامل کلاژن حیوانی ،  کلاژن انسانی ، هیالورونیک اسید ( Juvederm , Restylane , Perlene ) و انواع دائمی شامل هیدروکسی آپاتیت کلسیم ( Radiesse  ) و سیلیکون … می باشد. ژل های موقت بین 6 تا 9 ماه و ژل های دائم چندین سال ماندگاری دارند. نوع موقت بهتر از نوع دائم بوده و از عوارض کمتری برخوردار می باشد.  در سالهاي نه چندان دور کلاژن بخصوص انواع حيواني بکرات به اين منظور استفاده مي گرديد. ولي امروزه مواد ديگري که با تکنولوژي ساخت بيولوژيک و بدون استخراج از حيوانات به اين منظور بکار گرفته مي شوند. هيالورونيك اسيد جزو پروتئينهاي اصلي بافتهاي طبيعي زير پوست مي باشد و به همين دليل پس از تزريق در زير پوست ، بدن آن را جزو پروتئينهاي خودي به حساب می آورد.

 

کاربردهای ژل :

    کاهش چين و چروک صورت

    بزرگ کردن لب

    بزرگ کردن  گونه

    کاهش عمق خطوط اطراف لب ها

    کم عمق کردن فرورفتگي ها ( اسکارها )

    اصلاح غير قرينگي هاي صورت

    از بین بردن خط اخم (بين دو ابرو)

     از بین بردن چين هاي اطراف چشم

 

 

به طور کلی تزریق ژل روشی ایمن و با عوارض کمی برای جوانسازی پوست می باشد. در عده کمی از موارد درمان شده عوارضی همچون کبودي در محل تزريق، عفونت، آبسه و واکنش افزایش حساسيتی دیده می شود.  به طور مثال ميزان واکنش افزایش حساسيت در ژلهای از نوع  هيالورونيك اسيد 4 نفر در هر 1000 نفر افراد درمان شده با این نوع ژل مي باشد. واکنش افزایش حساسيت به ژل ها بصورت تورم و قرمزي و يا برجستگي کوچک در محل تزريق که چند هفته تا چند ماه پس از تزريق ايجاد شده و مدت چند ماه ممکن است باقي بماند.

جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 441
بازديد امروز : 359
کل بازديد سایت : 2823289
بازديدکنندگان آنلاین : 2
زمان بارگزاری : 0/2354 ثانیه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه