صفحه اصلیفتق HERNIAزیبایی و تناسب اندامجراحي دستگاه گوارشتعیین وقت اینترنتیتماس با ما
 
» درمان چاقی با لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

 

Laser Lipolysis به معنای تجزیه چربی با لیزر است. اما به طور شایع به مفهـوم تخریب بافت چـربی یا کاهش بافت چربی به کار می رود. این سیستم در سال 2006 به تایید سازمان FDA رسیده است . طـی آن از یک فیبر نوری لیزر داخل بافتی جهت لیز چربی استفاده می شود . در اثر  تابش اشعه لیزر ، چربی ها بصـورت نیمه مایع در آمده که می توانند به راحتی توسط بدن جذب شده یا از بدن خارج شوند .

مناسب ترین نقاط بدن برای لیپولیز عبارتند از: بـازوها، غبـغب، پشـت، پهلـوها، شکم، ران ها و...

 

 

لیزر لیپـولیز تحت بی حسی موضعــی انجـام شــده و یک جلسـه آن بمدت 1 تا 3 ساعت طـول می کشد. سوراخهای 1 تا 2 میلی متری روی پوست ایجـاد و تحت بی حسی موضـعی یک فیـبر نـوری باریک وارد زیر پوست می گردد و لا به لای چربی ها حرکت کرده تا لیزر باعث تخریب دیواره سلول های چربـی و آزاد شـدن آنهـا بشود.  این روش در چاقی های موضعی خفیف و متوسط کافی بوده و نیازی به لیپــوساکشـن نمی باشـد ولی در چاقی های شدید تر در حالیکه در لایه سطحی فقط از لیزر استفاده می شـود، در لایه عمیـق علاوه بر لیزر نیـاز  به تخلیه چربی ها هم می باشد .

 

در لیزر لیپـولیز درد و تورم کمـتری نسـب به لیپو ساکشن وجود دارد. به علت ظرافت کار با لیزر نتایج نهـایی بسـیار ایده آل اسـت و آثار ناهمـواری وجــود ندارد. تاثیـر لیـزر در زیـر پوست باعث تحریک و سـاخته شـدن کلاژن و سفت شدن همزمان پوست می شـود . معمـولاً بعـد از مـدت کـوتاهـی (1 تا 4 سـاعت ) فرد مرخـص گـردیـده (سر پـایـی و بدون نیـاز به بستری ) و یک تا سه روز اسـتراحت در منـزل توصـیه می شـود . حدوداً 2 تا 3 هفـته تـورم وجود دارد که خود بخود رفع شده و پوشـیدن گن ضروری است . تقـریبـاً در همـان روزها و هفته اول نتایج ابتدائی کاملاً مشخص است و به وضوح از حجم چربی موضـعی کاسـته، ولی نتیجه نهایی به سه تا دوازده هفته زمان نیاز دارد. 


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با دكتر :شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
دوستان و آشنایان
سایر
 توضیحات :
جراحی زیبایی و لاغری
 
جراحی دستگاه گوارش
 
تعیین وقت اینترنتی
 


بازديد اين صفحه : 6801
بازديد امروز : 330
کل بازديد سایت : 2823260
بازديدکنندگان آنلاین : 14
زمان بارگزاری : 0/1562 ثانیه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه